Kimsin sen?!

alaturcalogosmallwhiteHerkesin mutlaka kendisine sorması gereken bu soruyu biz de sizler için kendimize yönelttik. Kimiz biz? Neyiz? Neyin nesiyiz?

Talep edenlere ve ihtiyaç duyanlara freelance web hizmeti sağlayan serbest meslek erbablarıyız. Büyüyen, küçülen, koşturan, soluklanan, değişen, değiştiren, yenilenen ve gelişen bir ekibiz. Kendi alanlarında uzman insanların bir araya gelip, ortak işler çıkarmasını amaçlayan, amatör ruhlu, heyecanlı, profesyonel iş bilincine sahip, işbilir, temiz, dürüst, bir o kadar da pırıl pırıl (yeter ya, tamam güvendik! insaf!) insanlarız, bir görseniz… Logomuz hafif pala olsa da biz kâh bıyıklıyız, kâh sinek kaydıyız, yeri gelir kirli sakallıyız, yeri gelir makyajlıyız, şöyleyiz, böyleyiz, A değiliz, B değiliz, kısacası C şıkkı hepsiyiz. Mühim olan insanlık, gönüller hep bir olsun, iyilik, dürüstlük, güzellik kazansın, “Yaşamaya devam!” diyoruz. Dolayısıyla siz her halükarda bizi takip edin en iyisi! ?

Web Sitesi

Web Sitesi

Logo

Kitlelere kolay ve hızlı şekilde ulaşın!

Alaturca Design takımı olarak isteklerinize uygun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hedef kitlenize hitap eden web siteleri tasarlıyoruz.

Teklif formumuzda bize ne istediğinizi anlatın, sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım. Hemen şimdi!

Kitleyi kazandık. Kaybetmemek lazım!

Web sitenizle tanınmak ve faaliyetlerinizi insanlara aktarmak bazı durumlarda yeterli olmaz. Yaptığınız işi sosyal kanallarla, dijital ve basılı reklamlarla kitlelerin kulaklarına mütemadiyen çalmak gerektiğini de biliyoruzdur sanırım?

Evet. Korkmayın! Size bu konuda da memnuniyetle yardımcı olacağız. Teklif formumuzla tüm bu ihtiyaçlarınızı bize iletin, size nasıl yardımcı olabiliriz hep beraber düşünelim, sizi ihya edelim!

Sosyal Medya

Dijital/Basılı Medya&İçerik

Lütfen Bizimle İrtibata Geçmekten Çekinmeyin

14 + 2 =

alaturcalogosmallwhite

Şirketiniz veya kendiniz için web sitesi sahibi olmak istiyorsanız

“Kolay Çözümlerimiz”

tam size göre!